parallax background


Powiedz
czego potrzebujesz.
Umów się na rozmowę,
abyśmy lepiej się poznali.


+48 606 592 217Co mówią o mnie Podopieczni:

 • Małgorzata Woźniak
  Rozpoczęłam współpracę z Magdą z rekomendacji znajomego. To osoba, która pod każdym względem wykracza poza schemat. Być może tak szeroka perspektywa z jakiej patrzy sprawia, że jej spostrzeżenia są w punkt. Sposób w jaki łączy wszystkie symbole, wszystkie szczegóły, zdarzenia i słowa w całość otwierają oczy. Żebym lepiej zrozumiała raz mi wszystko rozrysowała, innego dnia zrobiła dla mnie doświadczenie obrazujące co ja wyprawiam ze swoim życiem. Będzie mi brakowało jej kreatywności w sposobach na dotarcie do człowieka. Nawet szklanka z wody którą piła czy gumka zdjęta z włosów była świetnym atrybutem, dzięki którym w końcu zobaczyłam, że postępowanie wbrew sobie niszczy poczucie własnej wartości. Dziś już znam dobrze moje wartości. Umiem i dbam o swoje potrzeby. Komunikuję o nich asertywnie. To jak nowe życie, dziękuję <3
  Małgorzata Woźniak
 • Agnieszka Stępowska
  To jest nieprawdopodobne w jaki trafny sposób Magdalena potrafi wczuć się w sytuację, a potem ubrać ją i to, jak ja się czuję w metaforę dzięki czemu, w końcu zaczęłam rozumieć tak trudne dla mnie relacje z mamą, córką i moją chorobę. Nie pamiętam ile lat temu, a może czy kiedykolwiek czułam się tak spokojna wewnętrznie. Trafiłam z polecenia, od mojej znajomej. Po wielu terapiach straciłam nadzieję, na światełko w tunelu. Myślałam, że już nic „nie da się ze mną zrobić". Jedyne czego żałuję, to że nie poznałam Magdaleny wcześniej.
  Agnieszka Stępowska
 • Kinga Stefanowicz
  Bardzo polecam.  Pani Magdalena ma bardzo dużą wiedzę, potrafi doradzić i nakierować na właściwe tory. Z pewnością będę korzystać z jej pomocy, ponieważ dawno nie trafiłam na tak kompetentną i ciepłą kobietę.
  Dziękuje Pani Magdaleno.
  Kinga Stefanowicz
 • Aleksander Goc
  Pani Magdalena jest bardzo spostrzegawczą osobą, szybko analizuje to co się mówi i w jaki sposób tak, aby wychwycić zachowania/wierzenia jakie mogą być przedmiotem ograniczeń/problemu. Serdecznie zachęcam do współpracy z nią.
  Aleksander Goc
 • Dominika Wójcik
  Szczerze polecam panią Magdalenę. Za to, że potrafi stworzyć dobrą atmosferę podczas konsultacji, za to, że tak prowadzi rozmowę, że człowiek sam się odkrywa, za to, że jest wytrwała i stara się przenieść tę wytrwałość na osobę z którą prowadzi konsultacje, nie tylko na konsultacjach a przede wszystkim za to, że pomaga!
  Dominika Wójcik
 • Justyna Poluta
  Magdalena w opisie swojej pracy pisze: ''Oddzielam prawdę od iluzji. Stawiam precyzyjne pytania, prowokuję do myślenia, analizuję odpowiedzi, a dzięki temu pomagam Tobie.'' I podczas konsultacji dokładnie to robi. Polecam, wnikliwa, potrafiąca fantastycznie ująć problem w metaforę, która trafia do klienta.
  Justyna Poluta

Sukcesy moich Podopiecznych:

 • Sandra Grabowska
  Do Magdy trafiłam w lutym. Od tego czasu (5 miesięcy) moje życie zmieniło się o 180 stopni. Dosłownie! Od pełnej kompleksów i blokad, bez wiary w siebie i swoje możliwości ‚szarej myszki’ wzięłam życie w swoje ręce i zaczęłam iść po swoje marzenia z dumnie podniesioną głową. To, co wyróżnia Magdę a jednocześnie sprawia, że czekam na każde nasze spotkanie, to nie tylko widoczne efekty naszej pracy, których nie mogłam osiągnąć poprzez tradycyjną terapię, ale metody i techniki jej pracy. Bardzo indywidualne, nieszablonowe, ale przez to idealnie dopasowane do Nas i naszych potrzeb. Cieszę się, że trafiłam do Magdy, bo dzięki temu zaczęłam żyć pełnią życia, na swoich zasadach, we wszystkich aspektach - od osobistych, po zawodowe.
  Sandra Grabowska
 • Ewa Strojna
  Magdalena Michalak reklamowała się jakiś czas temu oferując konsultacje dotyczące rozwoju oraz chęci zmian w swoim życiu. Zgłosiłam się i nie sądziłam, że w tak krótkim czasie (luty - maj) poradzę sobie z rzeczami, które blokowały mnie całe życie (a już nie raz próbowałam!) a także że nauczę się doceniać siebie i szukać swoich silnych stron nawet kiedy jest ciężko :) Gorąco polecam! Magda jest przesympatyczną osobą, która stosując różne techniki które najbardziej do nas przemawiając pomoże Wam dojść do ładu i rozwinąć się we wszystkich aspektach - od personalnych do zawodowych. Pracowałyśmy z Magdą zdalnie - na spotkaniach online więc nawet boję się zgadywać jak skuteczna jest na żywo.
  Ewa Strojna
 • Adrianna Surowik
  Chciałam bardzo polecić spotkanie z Magdaleną. Jestem wdzięczna, ponieważ udało nam się w krótkim czasie, zweryfikować potrzebę, która ważna jest każdemu człowiekowi. I nawet posiadając świadomość tego, że tak trzeba, Magdalena mocno utwierdziła mnie w tym przekonaniu i pomogła podjąć pierwsze kroki.
  Adrianna Surowik

O co mnie najczęściej pytacie:

Co oznacza mentoring?
Długo zastanawiałam się nad kierunkiem, który będzie mi najbliższy. Zdecydowanie to co robię, to rola opiekuna, przewodnika i nauczyciela.
Zależało mi na wykorzystaniu moich naturalnych predyspozycji oraz wzięciu pod uwagę tego co dla mnie osobiście jest ważne w procesie. Wcale nie chciałam ograniczać się i wybierać pomiędzy słuchaniem albo zadawaniem pytań.

Zdecydowanie, to co robię to:
Inspiruję do zmiany.
Wspieram w podejmowanych wyzwaniach.
Towarzyszę na każdym etapie działań.
Słucham uważnie.
Zadaję precyzyjnie, ważne pytania.
Daję wiedzę.
Analizuję i daję odpowiedź zwrotną.
Oddzielam prawdę od iluzji.
Uczę radzenia sobie. (Z problemem, z emocjami, sytuacją, bo przecież życie toczy się poza spotkaniami.)
Bazuję na swoich doświadczeniach.

Oczywiście, wcale nie mam doświadczeń wszystkich możliwych problemów świata. Choć to może zabrzmieć trywialnie to jestem przekonana, że nie ma przypadków kto przychodzi do mnie na konsultacje. Zdecydowanie trafiają te osoby, których historie w pewnym sensie są mi znane. Z pewnością też, to moi podopieczni (!) zupełnie nieświadomie, stanowili dla mnie dużą pomoc. Dając mi opinie czy będąc wdzięcznymi, nazywali w przeróżny sposób to co wspólnie robimy. Zobacz, co o mnie mówią.
Czy jest coś ważnego dotyczącego spotkań o czym warto wiedzieć?
Tak, o 5 ważnych zasadach.
1. Wiedz, że stosuję podejście bez oceny. Ocenianie przekonań, zachowań, relacji itd. wcale nie jest moim zadaniem. Może tak się zdarzyć, że towarzyszyć Tobie będzie wstyd czy obawa przed rozpoczęciem współpracy, właśnie z powodu oceny. Chociaż być może trudno to zrozumieć, zwłaszcza, że już od dziecięcych lat spotykamy się z etykietami lub nadawaniem nam łatek, w przypadku naszych spotkań, możesz być spokojny/a.
2. Z pewnością na pierwszych spotkaniach raczej można mówić o kredycie zaufania, niż o zaufaniu natomiast pamiętaj proszę, że wszystko podczas spotkania objęte jest tajemnicą. W przypadku podjęcia pracy dotyczącej projektów biznesowych, możemy także podpisać oddzielną umowę o zachowaniu poufności, jeśli to sprawi, że będziesz czuć się bezpiecznie.
3. Jeżeli zadam Tobie pytanie, na które nie będziesz chciał/a odpowiadać na głos, po prostu możesz dać mi znać, że już znasz odpowiedź.
4. Jeżeli chcesz, aby dany temat podjąć innym razem lub na ten moment jeszcze nie czujesz gotowości do podjęcia jakiegoś wyzwania wystarczy, że dasz mi sygnał, nie będzie on więcej kontynuowany. Chciałabym żebyś pamiętał/a, że spotkania są czasem dla Ciebie i to od Ciebie zależy nad czym pracujemy. Czuj się swobodnie.
5. Emocje - może się tak zdarzyć, że podczas rozmowy poczujesz np. wzruszenie, smutek, wdzięczność, złość. Bez względu na to, jakie masz przekonania na temat emocji i ich wyrażania, zależy mi na tym abyś wiedział/a, że nasze spotkania to bezpieczne miejsce do ich okazywania, nazywania, puszczania. Często ludziom wydaje się, że to „słabość” albo „to niewypada”. W żadnym wypadku. To trzymanie ich w sobie, szczególnie tych dla nas trudnych, najczęściej okazuje się być destrukcyjne dla relacji ze sobą lub z innymi. To w wyniku zastoju emocji w ciele zaczynamy chorować.
Jak przygotować się do pierwszego spotkania?
Przed pierwszym spotkaniem, wyślę do Ciebie formularz, który zawiera pytania. Pomogą Ci one uporządkować ważne sprawy i to na czym Ci zależy. Jak już go uzupełnisz sam/a zobaczysz, w jakich obszarach będziesz chciał/a podjąć działanie.
Ile trwa jedna sesja?
Każde spotkanie trwa 1 godzinę zegarową. Spotykamy się regularnie, o tej samej wcześniej ustalonej porze, w ten sam dzień. Dzięki temu zachowasz stały rytm spotkań, czując się bezpiecznie. Oczywiście każde spotkanie jest potwierdzane, w związku z czym w nagłych sytuacjach możemy elastycznie umówić wizytę w innym terminie.
Chcę umówić się na konsultację, jak to zrobić?
Jeżeli chcesz od razu umówić się na spotkanie, wyślij proszę maila na adres kontakt@magdalena-michalak.pl lub skontaktuj się telefonicznie +48 606 592 217.
Jeśli chcesz umówić się na bezpłatną rozmowę możesz skorzystać z opcji kalendarza znajdującego się na dole strony. Wówczas osobiście do Ciebie zadzwonię, odpowiem na ewentualne pytania i ustalimy dogodny termin.
Ile konsultacji potrzeba?
Zwykle dla widocznego progresu rekomenduję, aby spotkania odbywały się regularnie. 2 lub 4 razy w miesiącu w zależności jak często pozwala na to Twoja dyspozycyjność i budżet. Pamiętaj proszę, że intensywność zawsze można zwiększyć albo spotykać się rzadziej. Proponuję, często także aby umówić się na określoną ilość spotkań. Ponad to, pamiętaj proszę, że ja idę razem z Tobą drogą, ku czemu zmierzasz. Nie ma właściwej definicji ile to „powinno” trwać.
Gdzie jeszcze można Cię zobaczyć?
Często występuję jako prelegentka podczas licznych wydarzeń np. podczas XVIII Ogólnopolskiej i VIII im. dr n med. Janiny Fetlińskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo - Szkoleniowej " Mózg - umysł - uczenie się", Soft Skills Academy 11 - jedne z największych w Polsce szkoleń w zakresie umiejętności miękkich i rozwoju osobistego, Kongres Mam sukcesu. Możesz posłuchać także webinarów, podczas których udzielam wywiadu np. dla szkoły rodzenia Super Mama.
Jako ekspert angażuje się w kampanie i akcje społeczne: Szkoła Od Nowa, akcja Ery Nowych Kobiet Joanny Przetakiewicz #nowaerawspiera. Zostałam wyróżniona w plebiscycie 7 kobiet, które inspirują, przez magazyn feszyn.com.
Angażuje się w działania charytatywne, ostatnie z nich dla Fundacji AKogo! Ewy Błaszczyk czy Fundacji Rak’n’roll.
Moje teksty publikowane są regularnie w znanych magazynach, portalach i czasopismach, które znajdziesz salonach prasowych. O wszelkich nowościach dowiesz się obserwując moją stronę na Facebook https://www.facebook.com/MagdalenaMichalakUmiejetnosciPrzyszlosci
Czy sesja online jest tak samo skuteczna jak tradycyjne spotkanie?
Bez względu na to czy spotkanie odbywa się w gabinecie czy jest wirtualne, w żadnym wypadku nie wpływa to na jego jakość. Jeśli często wyjeżdżasz, mieszkasz w innym miejscu niż Warszawa, spotkanie on-line umożliwi nam współpracę.
Ponieważ oferuję bezpłatną, niezobowiązującą rozmowę możemy ją zrealizować on-line, zamiast telefonicznie, dzięki czemu przekonasz się, jak Ci to odpowiada.
Czy wszystkie odpowiedzi zawsze znajdują się w dzieciństwie?
W pierwszej kolejności zawsze warto sprawdzić czy chodzi o wewnętrzną blokadę czy np. brak jakiejś umiejętności. Tak samo jeśli chodzi o chorobę. Czy jest to wynik np. braku witamin, nieprawidłowej diety albo wyziębienia z powodu otwartego w nocy okna itp.
Wszystko zależy też od rodzaju pytania, czego ono dotyczy. Poza tym w większości kluczowych kwestii, odnajdujemy sytuację z okresu formatującego.
Ten czas dotyczy absolutnie wszystkich dziedzin naszego życia. Tego jak nauczyliśmy się modelując traktowania siebie, innych. Jak przebiega komunikacja, czy jest oparta o szacunek. W jaki sposób zarabiamy pieniądze i jakie mamy podejście do finansów. Relacje jak je tworzymy i o nie dbamy. Te pomiędzy partnerem jak i dziećmi. Wzór zawsze nosimy w sobie. I chociaż możemy pamiętać jak w żadnym wypadku nie chcemy się zachowywać, bez odpowiedniej pracy, w większości przypadków powielimy schemat.
Czy na spotkania do Ciebie mogę umówić dziecko?
Z dziećmi pracuję warsztatowo. Na konsultacje zapraszam najwcześniej 15/16 latków.
Biorąc pod uwagę to, że dzieci i ich zachowania są zbiorem wszystkiego co je otacza, tego co widzą, słyszą i czują zwykle zapraszam rodziców lub rodzica.
W żadnym wypadku nie ma niegrzecznych dzieci.
Dziecko jak lustro pokazuje emocje, brak zaspokojenia potrzeb poprzez zachowanie czy choroby.
Rodzina stanowi integralną strukturę. To co wydarza się w rodzinie, jakie zależności zachodzą jest wynikiem interakcji pomiędzy członkami.
Zmiana u jednego członka systemu, powoduje zmianę w rodzinie.
Słyszałam/em o Twoich innowacyjnych warsztatach dla całej rodziny. Gdzie znajdę więcej informacji?
Tak, już od kilku lat działamy na wielką skalę, edukując na temat umiejętności przyszłości dzieci i całe rodziny. Zauważ, że pomimo długich lat w szkole, nikt nigdy nie uczył nas na temat najważniejszych umiejętności, dzięki którym lepiej poradzilibyśmy sobie w naszym życiu.

Czy zgodzisz się, z tym, że:
Nauczono nas mówić, nie komunikować się.
Słyszeć, lecz nie słuchać aktywnie.
Nigdy nikt nie powiedział na temat zarządzania pieniędzmi, czy czasem.
Kreatywność jest zabijana przez wymóg dostosowania się.
Wymaga się, aby uczyć się dobrze, bez przekazania wiedzy jak efektywnie to robić.
Szkoła uczy zapamiętywania podanych treści, nie wyszukiwania informacji i samodzielnego myślenia.

Jak już widzisz, jest wiele do zmiany w tych obszarach i my to właśnie robimy.
 Więcej informacji znajdziesz w zakładce O mnie, Firma lub bezpośrednio na stronie www.savoir7.pl

O mnie

MAGDALENA MICHALAK

Jestem Life & Family Mentorem. Jedyną w Polsce Trenerką Umiejętności Przyszłości.

Twórcą ogólnopolskich programów edukacyjnych i szkoleń.
Właścicielką firmy SAVOIR7.
Fundatorką i Dyrektorką Fundacji Liberos.

Uświadamiam, edukuję na temat ważności okresu prenatalnego i całego dzieciństwa na kształtowanie się osobowości, postaw i programów towarzyszącym nam przez całe życie. Pomagam w przejściu przez proces zmiany.

Na człowieka patrzę holistycznie, z szerokiej perspektywy.
Łączę wiedzę z obszaru psychologii prenatalnej, psychogenealogii, psychobiologii i epigenetyki. Bliskie jest mi także podejście systemowe, które mówi o tym, że rodzina stanowi zbiór struktur, zasad, zależności, w którym wzajemnie na siebie oddziaływują.
Jako Praktyk i Mistrz NLP pod uwagę biorę to co mówimy. Dzięki czemu szybko odnajduję przekonania, niespójności, które pokazują to, co jest w nas głębiej, wzorce myślowe przekładające się na sposoby zachowania.

Za szczególnie istotne na temat nas samych uważam biologiczne przypadłości, które uważamy za odziedziczone lub nabyte choroby. Ukończyłam poziom I/II/III terapii metodą Recall Healing/Totalna Biologia co pozwala mi na spojrzenie na schorzenia jako informację na temat naszych ostałych w ciele emocji, potrzeb, nieprzeżytych historii, zamiast jak na przeszkodę utrudniającą nam życie.

Wiedza dotycząca psychogenealogii, transgeneracyjności ułatwia mi zagłębienie w nasze korzenie, aby uwolnić się od skutków traum przodków, lojalności rodowej, która trzyma nas często w powtarzających się schematach lub sprawia, że niesiemy historie kilku pokoleń wstecz.
Ponad to wykorzystuję wiele innych metod pracy, które poznałam np. na szkoleniu z bajkoterapii, NVC, Psychobiologii.
Stosowane przeze mnie narzędzia i metody sprawdziłam na sobie. Współpracuję z The Association for Prenatal and Perinatal Psychology and Health, który jest światowym liderem w dostarczaniu najnowszych badań i edukacji w dziedzinie psychologii prenatalnej i okołoporodowej.

Regularnie publikuję jako ekspert dla magazynu coachingowego „Zmiany w życiu”. Jestem odpowiedzialna za treści w dziale Edukacja/Dziecko/ Rodzina, które tworzę dla magazynu BE. Jako ekspert udzielam odpowiedzi na pytania w dziale psychologia do miesięcznika Top Agrar Polska, przesyłane od czytelników do redakcji wydawnictwa PWR.

Udzieliłam wywiadów dla portali, magazynów takich jak: eDziecko (gazeta.pl), Ofeminin (onet.pl), Grupa Domodi, Poszkole (cyfrowy polsat) MamaDu, BusinessWoman&Life, magazyn Dzieci, benefit i wielu innych.

Pomagam:

 • Uporządkować relacje pomiędzy rodzicami i dziećmi oraz pozostałymi członkami rodziny.
 • Zauważyć odziedziczone przekonania, niedokończone historie, choroby od naszych przodków oraz wpłynąć na zmianę tego, co nas sabotuje.
 • W zdobyciu kluczowej wiedzy dla przyszłych rodziców, dotyczącą kształtowania się min. osobowości dziecka.
 • W kwestiach związanych z relacjami partnerskimi.
 • Zrozumieć przyczynę powstawania chorób z punktu widzenia psychobiologii oraz w powrocie do zdrowia.
 • Zauważenie schematów i zależności pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym.
 • W znalezieniu sposobu na samorealizację w domu i w pracy.
 • Zbudować pewność siebie i poczucie własnej wartości.
 • Zauważyć, zależności pomiędzy sprawcami i ofiarami oraz w uwolnieniu się.
 • Wyjść z toksycznych relacji i w odbudowaniu siebie.
 • Konsultacje

  Jak już wiesz, okres wczesnego dzieciństwa ma kluczowy wpływ na nasze postawy.

  Oczywisty jest fakt, że jeśli chcesz cieszyć się dobrą relacją ze sobą i z innymi, zdrowiem, sukcesami zawodowymi i rodzinnymi,
  rozwojem kariery, satysfakcjonującymi zarobkami dobrze byłoby podjąć w tym kierunku właściwe kroki.


  W czym mogę Ci pomóc?

  LIFE / zdrowie

  Zależy Ci, aby pozbyć się ograniczających przekonań i mechanizmów.

  Przydarzają Ci się „ciągle” podobne, niechciane sytuacje.
  Chcesz dowiedzieć się jak łączą się nasze emocje z chorobami i zrozumieć co chcą nam pokazać.
  W Twoim życiu często przydarzają się wypadki.
  Zastanawiasz się jakie są Twoje mocne strony i wartości.
  Brakuje Ci pasji, szczęścia, życie jest raczej szare i monotonne.
  Chcesz ze świadomością przygotować się do okresu ciąży lub narodzin dziecka.


  FAMILY / relacje

  Szukasz sposobu, aby pomóc swoim dzieciom w aspektach szkolnych, zdrowotnych, emocjonalnych.

  Chcesz zrozumieć potrzeby stojące za trudnymi zachowaniami, reakcjami Twoich dzieci i pomóc w ich zmianie.
  Trudno Ci tworzyć związki.
  Zależy Ci na lepszych relacjach z partnerem/partnerką.
  Chcesz zagłębić się w relacje ze sobą.
  Brakuje Ci pewności siebie, surowo siebie oceniasz.
  Spotykasz wciąż na swojej drodze toksyczne osoby, przekraczające Twoje granice.


  BUSINESS / kariera

  Masz już swoją działalność, ale „coś” jest nie tak.

  Szukasz nowej zawodowej ścieżki.
  Stoisz przed wyborem kierunku rozwoju np. studiów, pracy albo podjęciem innej decyzji.
  Myślisz o założeniu swojej firmy.
  Wracasz do pracy po długiej przerwie i masz różne obawy.
  Chcesz więcej zarabiać.
Marzy Ci się awans albo inny zawodowy sukces.
  Chcesz z powodzeniem wprowadzić nowy produkt lub usługę.


  KONSULTACJE

  Stacjonarnie - w Warszawie, budynek Metropoint Apartments,
  ul. Karolkowa 28
  On-line - na platformie Google Meetings lub ZOOM


  Trening Umiejętności Przyszłości

  Z trudem dogadujesz się z innymi, masz wrażenie, że inni Cię nie rozumieją. - Trening skutecznej komunikacji.
  Chcesz realizować swoje cele, ale wciąż brakuje Ci czasu. - Trening zarządzania sobą w czasie.
  Z trudem przychodzą Ci zmiany, adaptacja do nowych warunków - Trening elastyczności.
  Nie wiesz co robić kiedy dochodzi do konfliktu, w domu czy w pracy - Trening logicznego rozwiązywania problemów.
  Szukasz sposobów, aby radzić sobie ze swoimi emocjami. - Trening zarządzania emocjami.
  Chcesz nauczyć się stawiać granice, dbać o swoje potrzeby. - Trening asertywności.
  Wolisz wszystko robić sam/a chociaż to sprawia, że jesteś bardzo zmęczony/a. - Trening współpracy z innymi.
  Nigdy nie możesz uzbierać pieniędzy na wybrany cel. - Trening zarządzania finansami.

  CENA

 • Na ile wyceniasz odzyskanie wewnętrznego spokoju, stawianie granic czy zrozumienie przyczyny tego dlaczego wciąż w Twoim życiu powtarzają się takie same sytuacje?

 • Jaką wartość dla Ciebie ma rozwiązanie problemu, z którego nie widzisz wyjścia?

 • Ile jest warta zamiana sabotujących programów i przekonań, z powodu których stoisz w miejscu?

 • Sesje dla jednej osoby:
  280 zł - 1 spotkanie w miesiącu lub jednorazowa konsultacja
  500 zł - 2 spotkania w miesiącu
  850 zł - 4 spotkania w miesiącu

  Przychodząc na spotkanie możesz liczyć na:
 • Brak oceny - Ciebie, Twoich przekonań, problemów, zachowań.
 • Bezpieczną przestrzeń na wyrażenie tego co dla Ciebie ważne.
 • Moje zaangażowanie i aktywne słuchanie.
 • Odnalezienie rozwiązania, jeśli go potrzebujesz.
 • Odnalezienie przyczyny, aby zrozumieć sytuację.
 • Ciepłą i miłą atmosferę.
 • Herbatę :)

 • Umów się na konsultacje

  Listy od M

  Dzięki tym listom będziesz mógł/a mnie lepiej poznać. Dowiesz się więcej na temat tego jak pracuję, o wyjątkowych historiach moich podopiecznych. Zdobędziesz bezpłatną wiedzę, często wraz z ćwiczeniami. Będę wysyłać je do Ciebie raz na dwa tygodnie.
  Przekonaj się jak ciekawe będzie to dla Ciebie doświadczenie.
  Daj znać, że chcesz otrzymywać ode mnie listy.

  MOJA FIRMA  Stworzyłam SAVOIR7, aby docierać z ważną misją do dzieci na terenie całego kraju. Chciałam, żeby dowiedziały się, że mogą marzyć, wierzyć w siebie, a ich emocje są ważne i potrzebne. Odkryły jakie mają umiejętności i były pewne tego, że są wystarczające takie jakie są.
  Realizując badania do mojej książki potwierdziło się moje przypuszczenie, że pomimo długich lat w szkole nie uczy się nas najważniejszych umiejętności przydatnych w życiu. 87,1% dorosłych potwierdziło, że gdyby wcześniej nabyło umiejętności przyszłości, nie popełniłoby tylu błędów i nie podjęło wielu decyzji, których dziś żałują. W związku z czym oczywiste jest, że znacznie wpłynęłoby to na podniesienie jakości ich życia.


  www.savoir7.pl
  Dowiedz się więcej
  Jestem Certyfikowanym trenerem wspomagania oświaty (profesjonalne kadry procesu wspomagania w obszarze kompetencji kluczowych), Certyfikowaną trenerką umiejętności społecznych, trenerką postaw emocjonalnych dzieci i młodzieży. Od 2009 roku pracuję z dziećmi i młodzieżą. Stosuję neurodydaktykę i nowatorskie podejście.

  Biorąc pod uwagę wiedzę dotyczącą epigenetyki i istotnego dla rozwoju człowieka środowiska, edukuję także rodziców i nauczycieli na temat ważnej roli jakiej odgrywają w życiu dzieci, które czerpią od nich wzorce. Dobrze byłoby gdyby ze świadomością podejmowali swoje działania.

  Rodzina ma istotny wpływ także na funkcjonowanie dziecka w szkole, dlatego aktualnie pogłębiam swoją wiedzę na szkoleniu Wprowadzenie do zaangażowania rodziny w edukację (Introducation to Family Engagement in Education) na Uniwersytecie Harvarda. Jestem prekursorką ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Rozwojowa szkoła”.
  
Mój autorski program warsztatów "Rozwiń Swoje Finansowe IQ" uzyskał rekomendacje Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Instytutu Praktycznej Edukacji. W kolejnym nowatorskim przedsięwzięciu “Szpiedzy Wiedzy” wzięło udział ok. 100 000 uczestników, w ciągu pierwszego tygodnia jego trwania.
  Na reklamę przeznaczyłam 0 zł. Chętnie pokażę Ci jak uzyskać taki efekt dzięki kreatywności i myśleniu w sposób nieszablonowy, zamiast wydawania ogromnych budżetów.
 Projekt był tak ciekawy, że zainteresowały się nim również media, które opublikowały o nim informacje.
  Ponieważ chciałam, dowiedzieć się jeszcze więcej, ukończyłam szkolenie z prototypowania i empatyzowania według standardów Google.

  Stworzyłam innowacyjne wycieczki dla dzieci z rozwojem osobistym, podczas których edukujemy poprzez zabawę. Już podczas pierwszego takiego wydarzenia, z atrakcji skorzystało ponad 350 dzieci.

  W 2020 r. z powodu pandemii straciłam swoje oszczędności, ponieważ to one stanowiły źródło utrzymania, gdy zamknięto szkoły oraz gdy uniemożliwiono organizowania wycieczek i eventów. W tym samym roku w 1,5 miesiąca, odrobiłam 85% tej kwoty. Powstały nowe produkty i usługi. Cała firma przeszła rewolucję.

  Zanim jednak powstało SAVOIR7, swoje doświadczenie zdobywałam już w wieku 15 lat, kiedy organizowałam zbiórki, realizując plan wychowawczy czy pierwszy obóz letni dla swojej drużyny harcerskiej. W kolejnych podejmowanych pracach dość szybko zauważono moje predyspozycje liderskie, dlatego zlecano mi zarządzanie zespołami zebranymi krótkoterminowo oraz w stałym teamie.

  Rekrutowałam w Polsce i za granicą. Postawiłam na nogi całą korporację taxi, aby z powodu zmiany organizatora uratować atrakcję dla grupy, przewożąc ponad 60 osób w 15 min w godzinach szczytu na drugą stronę miasta.

  Wygrałam Ogólnopolski konkurs na najbardziej oryginalny program animacji, który osobiście zrealizowałam w Toskanii. Prowadziłam międzynarodowy klub dla dzieci w Sunny Beach, zarządzałam hotelem w Albanii.

  Byłam rezydentką w Grecji, Chorwacji. Koordynowałam międzynarodowe kongresy, szkolenia, targi dla 600-3000 osób współpracując z firmami z Francji, Hiszpanii, Holandii czy z Węgier. Nadzorowałam jakość imprez turystycznych, dbając o kwestie bezpieczeństwa i komfortu oraz zgodności z umową.

  Stworzyłam swoją firmę, aby mieć pracę marzeń. Połączyłam swoje mocne strony, zainteresowania, doświadczenia, dodałam do tego swoje wartości i ważną misję.

  A Ty? Też tak chcesz?

  FUNDACJA  W 2020 r. zostałam fundatorką Fundacji Liberos, która edukuje, uświadamia i skutecznie przeciwdziała zjawiskom przemocy psychicznej. Moje działania mają między innymi na celu naukę jak patrzeć, żeby zauważyć krzywdę, której nie widać. Szczególnie zależy mi na tym, aby ta wartość dotarła do dorosłych, przede wszystkim tych którzy pracują z dziećmi, ponieważ mając wiedzę, jako pierwsi mogą zauważyć i pomóc. Jako Dyrektor Generalny odpowiadam za wizję, wdrażanie projektów i zarządzanie zespołem.


  www.liberos.pl
  Dowiedz się więcej
  Naszych podopiecznych wspieram terapeutycznie wykorzystując swoje zasoby jako life & family mentor oraz jako certyfikowana trenerka kontroli złości, postaw emocjonalnych. Bliskie jest mi także NVC (Nonviolent communication, Porozumienie bez Przemocy).

  W 2021r. rozpoczęłam szkolenie „Rozwój wczesnego dzieciństwa: globalne strategie interwencji” realizowane we współpracy Uniwersytetu Harvard’a z UNICEF’em, na którym znajduję rozwiązania oparte o światowe standardy, jak realizować programy interwencyjne w zakresie pomocy dzieciom na skalę krajową i globalną.

  Fundacja wydaje Magazyn, a zawarta w nim wiedza dotyczy kategorii psychologia/prawo/edukacja. Organizujemy szkolenia, podejmujemy kroki jako strona społeczna. Realizujemy konsultacje dla podopiecznych. Będzie mi bardzo miło, jeśli przekażesz informację o naszych działaniach albo zaangażujesz się.

  Skontaktuj się ze mną

  +48 606 592 217

  kontakt@magdalena-michalak.pl


  ul. Karolkowa 28,
  Metropoint Apartments,
  Warszawa

  Magdalena Michalak facebook
  Magdalena Michalak linkedin
  logo instagram5