Z moich osobistych i zawodowych doświadczeń wynika, że okres prenatalny, dzieciństwa ma największy wpływ na kształtowanie się osobowości, postaw i programów towarzyszącym nam przez całe życie. Sposób w jaki pomagam ludziom polega na nauce tego jak czerpać zasoby i wewnętrzną siłę z najtrudniejszych życiowych i rodzinnych doświadczeń oraz na usuwaniu blokad, sabotujących schematów tak, aby doprowadzić Cię do poczucia wolności i spełnienia.
Właśnie w tym celu stworzyłam grupy mentoringowe, konsultacje indywidualne, spotkania i warsztaty. 
Dołączysz?


O MNIE

Nazywam się Magdalena Michalak i to będzie dla mnie ogromny zaszczyt zostać Twoim mentorem i towarzyszyć w Twojej przemianie, kiedy już zaprosisz mnie do swojego życia.

Edukuję na temat ważności okresu prenatalnego i całego dzieciństwa na kształtowanie się osobowości, postaw i programów towarzyszącym nam przez całe życie, ponieważ to rzutuje w dorosłości na absolutnie każdą sferę naszego życia.

Pomagam zyskać zasoby i wewnętrzną siłę z najtrudniejszych życiowych doświadczeń.
Konfrontuję z prawdą. Inspiruję.

Stawiam precyzyjnie pytania, prowokuję do myślenia, analizuję odpowiedzi, a dzięki temu pomagam Tobie.

Zależy mi na tym, aby:


 • Osoby, które tkwią w toksycznych relacjach, zauważyły powtarzające się negatywne schematy. Inni, którzy ciągle chorują, nie mogą ruszyć ze swoimi projektami, czują się nieszczęśliwi czy niezasługujący, są pełni lęku czy niepewności, doszli do tak zwanej „ściany” w jakimś obszarze swojego życia i mierzą się z bezsilnością, mogli wspólnie podjąć pracę nad sobą i odnaleźli przyczynę ich problemu, zyskując spełnienie, spokój, czy to do czego dążą.

 • Osoby, które jeszcze nie są rodzicami, ale planują w przyszłości nimi się stać zadbali o poczucie własnej wartości, rozumieli siebie, zgadzali się na swoje emocje, zajęli się swoimi bolączkami na tyle na ile jest to możliwe, aby przygotować się lepiej do tej roli.

 • Osoby, którzy są już rodzicami z większą świadomością towarzyszyli swoim dzieciom na etapie ich dorastania oraz zauważyli, że dzieci nieświadomie, jak lustro pokazują im ich największe trudności, co wcale nie ułatwia im tego zadania, a w naszej współpracy mogli je przekroczyć.
 •  


  Jako ekspert udzielam porad dla czytelników magazynu TopAgrar oraz tworzę teksty w dziale psychologia, na zlecenie wydawnictwa PWR. Współpracuję z Polskimi Mediami Specjalistycznymi, a publikowane pozycje znajdują się w najlepszych salonach prasowych - empik czy inmedio. Byłam odpowiedzialna za tworzenie treści dla magazynu BE w dziale Edukacja/Dziecko/ Rodzina.

  Udzieliłam wywiadów dla portali, magazynów takich jak: eDziecko (gazeta.pl), Ofeminin (onet.pl), Grupa Domodi, Poszkole (cyfrowy polsat) MamaDu, BusinessWoman&Life, magazyn Dzieci, benefit i wielu innych.

  W 2021r. zostałam wyróżniona przez portal feszyn.com jako jedna z „7 kobiet które inspirują”. 
Zostałam także zaproszona do projektu „Kobieta w Biznesie” wraz z 11 pozostałymi uczestniczkami z całego kraju.

   
   
  Dla tych którzy potrzebują sobie poczytać:

  Na człowieka patrzę holistycznie, z szerokiej perspektywy.
  Łączę wiedzę z obszaru psychologii prenatalnej, psychogenealogii, psychobiologii i epigenetyki. Bliskie jest mi także podejście systemowe, które mówi o tym, że rodzina stanowi zbiór struktur, zasad, zależności, w którym wzajemnie na siebie oddziaływują.

  Stosowane przeze mnie narzędzia i metody sprawdziłam na sobie. Współpracuję z The Association for Prenatal and Perinatal Psychology and Health, który jest światowym liderem w dostarczaniu najnowszych badań i edukacji w dziedzinie psychologii prenatalnej i okołoporodowej.

  Jako Praktyk i Mistrz NLP pod uwagę biorę to co mówimy. Dzięki czemu szybko odnajduję przekonania, niespójności, które pokazują to, co jest w nas głębiej, wzorce myślowe przekładające się na sposoby zachowania.
  Za szczególnie istotne na temat nas samych uważam biologiczne przypadłości, które uważamy za odziedziczone lub nabyte choroby. Ukończyłam poziom I/II/III terapii metodą Recall Healing/Totalna Biologia co pozwala mi na spojrzenie na schorzenia jako informację na temat ostałych w ciele emocji, potrzeb, zapomnianych rodzinnych historii, zamiast jak na przeszkodę utrudniającą nam życie, z którą najczęściej chcemy walczyć.

  Wiedza dotycząca psychogenealogii, transgeneracyjności ułatwia mi zagłębienie w nasze korzenie, aby uwolnić się od skutków traum przodków, lojalności rodowej, która trzyma nas często w powtarzających się schematach lub sprawia, że niesiemy historie kilku pokoleń wstecz. W tym celu ukończyłam Szkołę Ustawień Systemowych.
  Ponad to wykorzystuję wiele innych metod pracy, które poznałam np. na szkoleniu z bajkoterapii, NVC, terapii prowokatywnej, psychologii społecznej, akademii empatii. Jestem także trenerem umiejętności społecznych, trenerem postaw emocjonalnych.

  Moje cechy, jakie najczęściej wymieniają moi podopieczni to: Przenikliwość, intuicja, życzliwość, zrozumienie, skuteczność działania i praktyczność zastosowania rozwiązań na codzień.
  FIRMA SAVOIR7
   
  FUNDACJA LIBEROS
  Ponad to jestem prezesem SAVOIR7 sp. zo.o.
  Firmy oferującej innowacyjne warsztaty, wycieczki i wydarzenia, podczas których edukujemy umiejętności przyszłości podnosząc tym samym jakość życia całych rodzin. Jestem twórcą ogólnopolskich programów edukacyjnych rekomendowanych przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii czy Instytut Praktycznej Edukacji.
   
  Od 2020 r. jestem także fundatorem i dyrektorem Fundacji Liberos, która uświadamia i skutecznie przeciwdziała zjawiskom przemocy psychicznej. Moje działania mają na celu naukę jak patrzeć, żeby zauważyć krzywdę, której nie widać. Szczególnie zależy mi na tym, aby ta wartość dotarła do dorosłych i specjalistów przede wszystkim tych którzy pracują z dziećmi, ponieważ mając wiedzę, jako pierwsi mogą zainterweniować. Jako Dyrektor generalny odpowiadam za wizję, wdrażanie projektów i zarządzanie zespołem.