parallax background

FAQ

1Czy jest coś ważnego dotyczącego konsultacji, o czym warto wiedzieć?
Tak, o 5 ważnych zasadach.

1. Wiedz, że stosuję podejście bez oceny. Bez oceny przekonań, zachowań, rekacji, zachowań itd. Ciebie czy innych osób. Być może trudno będzie Ci to zrozumieć, zwłaszcza, że już od dziecięcych lat spotykamy się z etykietami lub nadawaniem nam łatek czyli ocen. W przypadku naszych spotkań i naszej współpracy, możesz być o to spokojny/a.

2. Z pewnością na pierwszych spotkaniach można mówić raczej o kredycie zaufania, niż o zaufaniu. Natomiast na tyle ile to dla Ciebie możliwe, proszę o otwartość. Pamiętaj proszę, że wszystko podczas spotkania objęte jest tajemnicą. W przypadku podjęcia współpracy dotyczącej projektów biznesowych, możemy także podpisać oddzielną umowę o zachowaniu poufności, jeśli to sprawi, że będziesz czuć się jeszcze bardziej bezpiecznie.

3. Jeżeli zadam Tobie pytanie, na które nie będziesz chciał/a odpowiadać na głos, po prostu możesz dać mi znać, że już znasz odpowiedź. To jest ok.

4. Jeżeli chcesz, aby dany temat podjąć innym razem lub na ten moment jeszcze nie czujesz gotowości do podjęcia jakiegoś wyzwania wystarczy, że dasz mi sygnał, nie będzie on więcej kontynuowany. Chciałabym żebyś pamiętał/a, że spotkania są czasem dla Ciebie i to od Ciebie zależy nad czym pracujemy. Możesz czuć się swobodnie.

5. Emocje - może się tak zdarzyć, że podczas rozmowy poczujesz np. wzruszenie, smutek, wdzięczność, złość. Bez względu na to, jakie masz przekonania na temat emocji i ich wyrażania, zależy mi na tym abyś wiedział/a, że nasze spotkania to bezpieczne miejsce do ich okazywania, nazywania, puszczania. Często ludziom wydaje się, że to „słabość” albo „to niewypada by tak się rozklejać”. W żadnym wypadku. To trzymanie ich w sobie, szczególnie tych dla nas trudnych, najczęściej okazuje się być destrukcyjne dla relacji ze sobą lub z innymi. To w wyniku zastoju emocji w ciele możemy obserwować widoczne symptomy np. w postaci chorób.
2Jak przygotować się do pierwszego spotkania?
Przed pierwszym spotkaniem, wyślę do Ciebie formularz, który zawiera pytania. Pomogą Ci one uporządkować ważne sprawy i to na czym Ci zależy najbardziej. Jak już go uzupełnisz sam/a zobaczysz, w jakich obszarach będziesz chciał/a podjąć działanie.
3Ile trwa jedna konsultacja?
Każde spotkanie trwa 1 godzinę zegarową. Spotykamy się regularnie, o tej samej wcześniej ustalonej porze, w ten sam dzień. Dzięki temu zachowasz stały rytm spotkań, czując się bezpiecznie. Oczywiście każdorazowo potwierdzamy spotkanie, w związku z czym w nagłych sytuacjach możemy elastycznie umówić wizytę w innym terminie.
4Chcę umówić się na konsultację jak to zrobić?
Jeżeli chcesz umówić się na spotkanie, ale masz jeszcze kilka pytań, wyślij proszę maila na adres kontakt@magdalena-michalak.pl Jeśli czujesz już pełną gotowość, nie chcesz czekać, przejdź do sklepu rezerwując odpowiednią dla Ciebie ilość godzin godzin w miesiącu. tu będzie link
5Ile konsultacji potrzeba?
Zwykle dla widocznego progresu rekomenduję, aby spotkania odbywały się regularnie, 2 lub 4 razy w miesiącu w zależności jak często pozwala na to Twoja dyspozycyjność i budżet. Pamiętaj proszę, że intensywność zawsze można zwiększyć albo spotykać się rzadziej. Proponuję, często także aby umówić się na określoną ilość spotkań. Ponad to, pamiętaj proszę, że ja idę razem z Tobą drogą, ku czemu zmierzasz. Nie ma właściwej definicji ile to „powinno” trwać. Odpowiednim wyznacznikiem jest realna zmiana w Twoim życiu względem celu jaki ustalamy na początku.
6Gdzie Cię jeszcze można zobaczyć?
Często występuję jako prelegentka podczas licznych wydarzeń np. podczas XVIII Ogólnopolskiej i VIII im. dr n med. Janiny Fetlińskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo - Szkoleniowej " Mózg - umysł - uczenie się", Soft Skills Academy 11 - jedne z największych w Polsce szkoleń w zakresie umiejętności miękkich i rozwoju osobistego, Kongres Mam sukcesu. Ponad to zapraszam do subskrypcji mojego kanału na youtubie tu będzie link Możesz posłuchać podcast tu będzie link Moje teksty publikowane są regularnie w znanych magazynach, portalach i czasopismach, które znajdziesz salonach prasowych. O wszelkich nowościach dowiesz się obserwując moją stronę na Facebook https://www.facebook.com/MagdalenaMichalakUmiejetnosciPrzyszlosci
7Czy sesja online jest tak samo skuteczna jak tradycyjne spotkanie?
Bez względu na to czy spotkanie odbywa się w gabinecie czy jest wirtualne, w żadnym wypadku nie wpływa to na jego jakość. Jeśli często wyjeżdżasz, mieszkasz w innym miejscu niż Warszawa, spotkanie on-line umożliwi nam współpracę. Dzięki spotkaniom on-line mogę towarzyszyć podopiecznym z różnych zakątków świata: Mediolanu, Gdyni, Londynu, Krakowa, Dubaju, Splitu, Wiednia, Torunia i wielu innych miejsc.
8Czy na spotkanie z Tobą mogę umówić swoje dziecko?
Dzieci mogę zaprosić na warsztaty umiejętności przyszłości mojej firmy SAVOIR7. Na konsultacje zapraszam najwcześniej 16 latków. Biorąc pod uwagę to, że dzieci i ich zachowania są zbiorem wszystkiego co je otacza, tego co widzą, słyszą i czują w domu. Dzieci zazwyczaj pokazują systemowy-rodzinny problem, rodziców. Rodzina stanowi integralną strukturę. To co wydarza się w rodzinie, jakie zależności zachodzą, jest wynikiem interakcji pomiędzy członkami. Dlatego uważam, że w żadnym wypadku nie ma niegrzecznych dzieci. Dziecko jak lustro pokazuje emocje, brak zaspokojenia potrzeb i inne braki, poprzez swoje zachowanie.